Pieszczoty a brak okresu

Witam. Mam problem. Mam 21 lat i zyje w stalym zwiazku od ponad 2 lat. Z moim facetem nie uprawiamy seksu ograniczamy sie do pieszczot. Okres od zawsze mialam regularny co 28 dni. Teraz sie martwie bo juz powinien byc dzis albo jutro. Mialam juz kiedys pare problemow znaczy infekcji intymnych. Nawet zeby sie uspokoic zrobilam test ciazowy oczywiscie byl negatywny. Czy przez pieszczoty mozna zajsc w ciaze? Czy spoznienie okresu to cos zlego? Moze znow mam jakies problemy lub infekcje.?

Witam serdecznie. Przyczyn spóźniania się menstruacji może być wiele. Należy tu wymienić jako najważniejsze kilka... tak więc ciąża ( podczas pieszczot może dojść do zapłodnienia jeżeli będzie kontakt penisa z pochwą lub spermy z pochwą) wahań hormonalnych, stresu lub wspomnianej infekcji. Warto zgłosić się do swojego ginekologa jeżeli okres się nie pojawi.