Okres po 14. dniach od poprzedniego a przyjmowanie antybiotyku na anginę

Witam.Tydzien temu zachorowalam na angine biore antybiotyk Duomox. .2 dni po tym jak zachorowalam (mialam tez bardzo wysoka goraczke) dostalam okres rowne 14 dni po tym jak zaczal mi sie poprzedni. Jest on mniej obfity ale bardziej bolesny.Test ciazowy negatywny.Obecnie juz czuje sie dobrze antybiotyk biore nadal i okres mam nadal (4. dzien).Martwie sie o co w tym chodzi.Zawsze miesiaczki mialam regularnie .Nigdy wczesniej mi sie to nie zdazylo....co moze byc przyczyna?
KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu

Nieregularne miesiączki

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Dodatkowe krwawienie może być spowodowane infekcją. Jeśli sytuacja nie unormuje się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty