Co stosować na kołatania serca i nerwicę?

Witam serdecznie od pięciu lat mecze się z nerwica lękowa raz jest lepiej raz gorzej biorę sertagen i proplanolor, Najgorsze są te kolatania serca ekg wykazało dodatkowe skurcze holter łagodną postać arytmi żadnych innych leków a ja boję się że będę miała zawał albo poprostu mi stanie serducho :-(

Witam Panią
Objawy, które Pan opisuje, w tym kołatanie serca, ciągły niepokój
oraz lęk o własne zdrowie i życie są typowymi objawami
towarzyszącymi zaburzeniom lękowym, nerwicowym.
Zatem, przede wszystkim należy wyleczyć zaburzenia lękowe.
Leczenie środkami farmakologicznymi jest leczeniem objawowym,
bowiem środki farmakologiczne nie leczą zaburzeń nerwicowych
ani ich konsekwencji i nie rozwiązują Pani problemów,
jedynie tłumią objawy.
Jeżeli wieloletnie leczenie środkami farmakologicznymi nie przynosi
pożądanych efektów, należy pomyśleć o zmianie metody leczenia.
Przy dobrze dopasowanej psychoterapii leczenie nerwicy lękowej
trwa najwyżej kilka miesięcy, a nie wiele lat.
Aby Pani pomóc, należy poznać dokładnie naturę Pani problemu,
dotrzeć do jego źródeł i na tej podstawie opracować właściwą
metodę terapii.
Dlatego zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii.
Terapeuta pomoże Pani uporać się zarówno z objawami
jak i przyczynami nerwicy lękowej oraz jej uciążliwymi
konsekwencjami, dzięki czemu odzyska Pani spokój,
równowagę wewnętrzną i radość życia.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl