Co stosować na nadpotliwość stóp i dłoni podczas ciąży?

Witam, Cierpię na nadpotliwosc stóp i dłoni. Próbowałam wszystkiego żeli antyperspirantow toksyny botulinowej... W końcu znalazłam lekarstwo którym okazały się zabiegi prądem stałym w komorze wodnej. Dziś kończy mi się pierwszy trymestr ciąży i problem powrócił. Poce się okropnie, pot praktycznie uniemożliwia mi codzienne funkcjonowanie. Cierpię okropnie. Czy mogę stosować prad stały w ciąży? Elektrody znajdują się na obu konczynami podczas Zabiegu. Bardzo proszę o możliwie szybką odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Nie sadze . Ew proponuje kierowac się zaleceniami lekarza prowadzącego ciąże