Co stosować na suchość pochwy?

Witam mam problem z suchości a pochwy od ponad roku uzywam platrow evra lecz przed ich stosowaniem moja pochwa zawsze byla sucha i do tego zdazaja sie infekcje intymne . Jaki srodek bedzie najlepszy i nakskuteczniekszy myslalam o jakichs tabltekach prosze o odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczna jest diagnostyka ,proponuje udac sie do lekarza ginekologa