Co to angio rezonans magnetyczny?
Na skierowaniu na badanie MR głowy jest dopisek ANGIO co to znaczy?
ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz
90 poziom zaufania
Witam,
oznacza to, że podczas badania do krwi zostanie podany środek kontrastujący, dzięki czemu badanie pozwoli na dokładniejsze uwidocznienie naczyń i ukrwienia tkanki mózgowej.