Co to jest terapia resynchronizująca?

Witam, Czy ktoś może mi wytłumaczyć co to jest terapia resynchronizująca. I nczy po implantacja kardiowertera-defibrylatora będe mógł wrócic do poprzednej pracy?

Witam,
metoda leczenia zaawansowanej niewydolności serca, polegająca na wprowadzeniu do serca elektrod w celu prowadzenia kardiostymulacji obu komór serca.
Nie wiem jaką pracę Pan wykonywał wcześniej, na pewno ograniczenie wysiłku fizycznego będzie nadal wskazane

pozdrawiam