Co zastosować na lekkie zgrubienie na ustach?

Witam. Mam lekkie zgrubienie na ustach powstałe na skutek pewnego urazu. Stosowałem maść cepan myslalem ze po jakimś czasie samo sie wchłonie. Niestety minely 2 lata i nic co, moge zrobic aby to zniknelo albo chociaz zmniejszylo sie? Jakas inna masc?Moze zastrzyki albo zabieg laserowy?

Dzień dobry proszę się skonsultować u lekarza medycyny estetyczje lub dermatologa. Po ocenie zgrubienia lekarz będzie mógł dobrać metodę leczenia.