Co znaczą cechy podtorebkowego uszkodzenia rogu tylnego łąkotki przyśrodkowej ACL?

Wynik MR: Cechy podtorebkowego uszkodzenia rogu tylnego lakotki przysrodkowej ACL o podwyższonym sygnale i niejednorodnej strukturze szczególnie przy przyczepie udowym z zachowanym przebiegiem-cechy przebytego urazu z częściowym uszkodzeniem PCL haczykowato zagiety o podwyższonym sygnale przypiszczelowo z zachowanym przebiegiem Nie rozumiem o co chodzi,miałam już zastrzyki w kolano a ono nadal mnie boli a po schodach to męka chodzenie.Pomocy

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u ortopedy i Ew np decyzja lub określenie wskazań do artroskopii