Co znaczą cechy zniesienia lordozy szyjnej spłyconej z umiarkowanymi stenozami kanału?

Dzień dobry. Trzy lata boli mnie z tyłu głowa. Rezonans głowy idealny. Oto mój wynik rezonansu odc szyi Stwierdza się cechy zniesienia lordozy szyjnej spłyconej z umiarkowanymi stenozami kanału na poziomie C4-5 i C5-6, w postaci redukcji wymiaru a-p worka oponowego do około 10 mm. Po za tym nie stwierdza się istotnych zmian, w tym stenoz otworowych. Prawidłowa morfologia rdzenia kręgowego. Nie stwierdza się zmian ogniskowych w kośćcu. Co oznacza ten wynik i jakie powinnam podjąć działania?

Witam,
proponuję poszerzyć diagnostykę o opinię dobrego fizjoterapeuty. Z Poznania mogę z czystym sumieniem polecić Pana Tomasza Złomańczuka bądź Błarzeja Cyganika.
w google numer na pewno się znajdzie.

pozdrawiam serdecznie
Konrad Skrzat