Co znaczą moje hormony w 3 dniu cyklu?

Proszę o interpretację wyników. Jestem w 3 dniu cyklu. FSH 8,25 mlU/ml, LH 4,82 mlU/ml, PRL 10,6ng/ml, testosteron 21 ng/dl , DHEA-S 152,4 µg/dl, estriadol 57,70 pg/ml, tsh 2,483µlU/ml. Nigdy nie rodziłam, chciałabym zajść w ciążę, jednak nie udaje nam się.

Lek. Tomasz Budlewski

Jakie są normy ? Regularność miesiączek ? Badanie nasienia u partnera?