Co znaczą nieprawidłowe, drobne osteofity brzeżne, torebka i maziówek stawów pogrubiała?

Dzień dobry Bad USG kciuka Obrysy kostne stawu MC nieprawidłowe,drobne osteofity brzeżne,.torebka i maziówek stawów pogrubiała,bez wysięku. W stawie IP obraz prawidłowy. Dgn.Artroza st.CMC I ręki lewej Lekarz widział co dalej mam niewiele zabiegów aż 5 NFZ tyle daje krio laser jonofoereza Boli brak uchwytu i obrotu dłoni. Pozdrawiam i czekam na jakąś podp.

Lek. Tomasz Budlewski

Czy było usg nadgarska? Konieczna wizyta u ortopedy i dalsza diagnostyka