Co znaczą zarysy kostki bocznej nierówne z odczynem okostnym?

8 tygodni temu skreciłam staw skokowy rtg nie wykazało złamania.Noga nadal boli i widać opuchliznę.Postanowiłam zrobic badanie usg opis badania. lewy staw skokowy z wysiękiem i przerostem maziówki.Torebka stawowa pogrubiała i niejednorodna ze zwapnieniami-gojące się naderwanie.Zarysy kostki bocznej nierówne z odczynem okostnym-stan po złamaniu???wiazadło stzrałkowo piętowe nierówne,stan po naderwaniu.Ściegna mięśni strzałkowych pogrubiałe z wysiękiem w pochewce.Przyczep achillesa zwapniały.

Lek. Tomasz Budlewski

Moglo dojść do złamania które nie było widoczne w rtg . Proponuje udac sie do lekarza ortopedy, w celu określenia odpowiedniego leczenia.