Opis badania USG w stawie skokowo-goleniowym

opis USG:Duża ilość wysięku w stawie skokowo – goleniowym. Widoczny nasilony przerost fałdów maziowych stawu. Maziówka przekrwiona z nieprawidłowym wzmożonym unaczynieniem. Wysięk w niedużej ilości w stawach stępu. Duże wiązadła stawu skokowo – goleniowego o zachowanej ciągłości bez wyraźnych zmian pourazowych. Blaszki miażdżycowe w tętnicach stopy. Obraz USG błony maziowej wymaga różnicowania w kierunku RZS , DNY?Proszę o wyjasnienie tego opisu, jakie dalsze badania mnie czekają?

Czeka Panią zapewne badanie przez ortopedę albo reumatologa. Wszystko zależy od tego czy jest to po urazie czy nie, jak długo utrzymują się objawy itd.