Tomografia stawu skokowego goleniowego

Witam Miałem robioną TK stawu skokowego goleniowego w zwiazku z przewleklym zespołem bólowym po przebytych urazach skrętnych .W opisie pisze"między podstawą pierwszej i drugiej kości śródstopia widoczna kostka dodatkowa 7x5 mm co to oznacza. Dziekuje z góry za odp

Jak w opisie : " TK stawu skokowego goleniowego w zwiazku z przewleklym zespołem bólowym po przebytych urazach skrętnych .W opisie pisze"między podstawą pierwszej i drugiej kości śródstopia widoczna kostka dodatkowa 7x5 mm" odmiana anatomiczna.
Do konsultacji Ortopedycznej