Co znaczą obustronne torbiele pajęczynówki?

Dzień dobry, otrzymałem taki wynik badania MR kątów mostkowo-móżdzkowych z kontrastem: W obrębie prawegi przewodu słuchowgo wewnętrznego widoczna pętla naczyniowa utworzona najpewniej przez prawą t. przednią dolną móżdzku, bedąca w bezpośrednim sąsiedztwie nerwów VII i VIII-możliwy konflikt naczyniowo-nerwowy. W wykonanych dodatkowo skanach przez mózgowie w sekwensji FLAIR( w pojedynczym przekroju): -obustronnie na poziomie biegunów płatów skroniowych wyraźnie poszerzona zewnątrzmózgowa rezerwa płynowa, z cechami nieznacznego modelowania płatów skronioxwych( po stronie prawej obszar płynowymm; po lewej wlk. ok wlk. ok mm); zmiany częściowo objęte w obrazach dyfuzyjnych, bez cech restrykcji dyfuzji-najpewniej obustronne torbiele pajęczynówki; -w istocie białej podkorowej, w lewym płacie czołowym drobne ognisko nieprawidłowego sygnału (wlk.okmm)-może odpowiadać zmianie naczyniopochodnej. Będę wdzięczny za interpretację, bo brzmi groźnie...

DO pełnej konsultacji, oceny stanu zdrowia , z wynikami badań i MRI ;
Jakie objawy niepokojące ??

Konieczna pełna konsultacja, ocena stanu neurologicznego i ogólnego stanu zdrowia, trybu życia, obciażeń etc
Pozdrawiam i zapraszam