Co znaczy taki wynik angio-MRI głowy?

Dzień dobry, Bardzo proszę o interpretację wyników angio-MRI głowy. Skierowana zostałam na badanie z powodu kłujących i napadowych bólów głowy w okolicy skroni. Dodatkowe objawy to zanikające pole widzenia, głównie w prawym oku. Wynik badania: Badanie MR głowy wykonano w sekwencjach SE/FSE/FLAIR/DWI oraz angioMR w obrazach T1, T2, -zależnych. W tylnej części zakrętu środkowego płata skroniowego lewego korowo/podkorowo obszar ok 7x17mm. hiperintensywny w obrazach T2 zależnych i w sekwencji FLAIR nie wykazujący restrykcji dyfuzji -odpowiada malacji? W sąsiedztwie nieprawidłowo przebiegającego naczynia żylnego?, dysplazji korowej? - do oceny w badaniu po kontraście również celem wykluczenia innego charakteru zmiany – wysokozróżnicowany proces rozrostowy wydaje się mało prawdopodobny. Innych zmian nie wykazano . Rowki na sklepistości i płynowe przestrzenie przymózgowe bez zmian. Układ komorowy nieposzerzony, nieuciśnięty i nieprzemieszczony. Struktury tylnego dołu czaszki bez zmian. W badaniu angio MR obraz naczyń tętniczych prawidłowy obecności tętniaka nie wykazano. Wn: obszar niejednoznaczny w tylnej części płata skroniowego lewego do oceny w badaniu z kontrastem

MRI do interpretacji klinicznej; po obejrzeniu CD; Może konieczne będzie dorobienie badania z kontrastem; Jeśli nadal dolegliwości, to zapraszam na konsultację;
Ważny stan Pacjenta! Konieczna pełna konsultacja neurologiczna; wywiad, badanie, analiza wyników badań, stan ogólny zdrowia; inne schorzenia; rodzaj pracy; Pozdrawiam i zapraszam