Czy zakrzep w mózgu się rozpuścił?

Witam, jestem po urazie głowy, wykryto u mnie zakrzepicę wewnątrzczaskową. Zespol antyfosfolipidowy został wykluczony. Teraz po roku czasu brania Warfin (5mg) został wykonany rezonans magnetyczny, podczas którego byłam przeziębiona. Czy ten wynik jest dobry? Zakrzep się rozpuscił? Badanie MRI mózgowia w sekwencji SE i FSE w obrazach T1, T2-zależnych oraz w sekwencji Flair w trzech płaszczyznach, angio MR, badanie przed i po wzmocnieniu kontrastowym. W istocie białej okołokomurkowej w płatkach czołowych i ciemieniowych widoczne są pojedyncze drobne hyperintensywne obszary w obrazach T2-zależnych oraz FLAIR wlk. do 3-4mm, odpowiadające najpewniej zmianą naczyniopochodnym. Układ komorowy ustawiony pośrodkowo, nieposzerzony. W wykonanym badaniu angio MRI w obrębie zobrazowanych naczyń tętniczych oraz żylnych zmian nie widać. Obecnie cech zakrzepicy zatok żylnych mózgowia nie widać. Niewielkie zmiany śluzówkowe w zatokach szczękowych.

Cieszę się, że obecny obraz MRI i angio Mr głowy w zasadzie prawidłowy " opis: "MRI mózgowia w sekwencji SE i FSE w obrazach T1, T2-zależnych oraz w sekwencji Flair w trzech płaszczyznach, angio MR, badanie przed i po wzmocnieniu kontrastowym. W istocie białej okołokomurkowej w płatkach czołowych i ciemieniowych widoczne są pojedyncze drobne hyperintensywne obszary w obrazach T2-zależnych oraz FLAIR wlk. do 3-4mm, odpowiadające najpewniej zmianą naczyniopochodnym. Układ komorowy ustawiony pośrodkowo, nieposzerzony. W wykonanym badaniu angio MRI w obrębie zobrazowanych naczyń tętniczych oraz żylnych zmian nie widać. Obecnie cech zakrzepicy zatok żylnych mózgowia nie widać. Niewielkie zmiany śluzówkowe w zatokach szczękowych. "
Ważne ustalenie dlaczego doszło do zakrzepu przed rokiem, jakie czynniki ryzyka: żylaki, nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, inne schorzenia ??? Jaki stan obecny ? Wskazane regularne kontrole u Neurologa ; z dotychczasową dokumentacją, wynikami badań
Zalecana zdrowa dieta, woda 1,5 litra dziennie i ruch, regularna gimnastyka ćwiczenia!! Pozdrawiam i zapraszam