Co znaczą pozostałe krążki międzykręgowe bez przepuklin?

Witam ponownie to wynik rezonansu z kontrastem z tego roku w sierpniu; Lordoza lędżwiowa zniesiona. Obniżenie wysokości i dehydratacja krążka międzykręgowego L4-L5 Pozostałe krążki międzykręgowe bez przepuklin ,kanał kręgowy i otwory międzykręgowe niezwężone Sygnał szpiku kostnego prawidłowy Stożek rdzenia w normie . Prosiłbym o odpowiedź czy to możliwe żeby taka zmiana powstała ? jeszcze raz napiszę że ja nie czuję się lepiej , bóle są , drętwienie i uciskanie łydki mam ,pozdr.

Witam serdecznie,

Wynik badania MRI uwidocznił na wysokości L4-L5 chorobę krążka międzykręgowego czyli dyskopatię. Pozostałe krążki bez zmian patologicznych. Wskazana konsultacja z lekarzem zlecającym badanie lub neurochirurgiem celem ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.