Co znaczą problemy z utrzymaniem penisem i pełną erekcją?

Jestem po operacji odcinka lędźwiowego i mam problemy z utrzymaniem i pełną erekcją dużo czytałem że to może być przez odcinek lędźwiowy .A pytanie jest takie jak będę stosował na własną odpowiedzialność Permen Sex Apetite , Permen Go i Permen Repro to mogą być jakieś skutki uboczne czy mi te preparaty pomogą w odbudowie prawidłowej erekcji ?

Proszę nie działać "na własną odpowiedzialność". Kwestie wpływu operacji kręgosłupa na wzwód proszę omówić z lekarzem, który prowadzi Pana w związku z operacją. Dodatkowo proszę skonsultować się z lekarzem urologiem. Być może objaw, o którym Pan pisze wymaga specjalistycznego leczenia. Ryzyko braku wiedzy w tym zakresie i stosowania własnych metod jest nieopłacalne!
Pozdrawiam serdecznie!