Co znaczą takie kosteczki na powiece?

Od paru miesięcy co jakieś 3/4 tygodnie pojawiają mi się malutkie prawie niewidoczne krosteczki z przezroczystym płynem (czasem jedna, czasem dwie albo trzy) na lini rzęs na górnej powiece prawego oka. Po dotknięciu patyczkiem higienicznym czuje lekkie swędzenie, ale oprócz tego nie dokuczają mi szczególnie. Na razie znikają samoistnie, ale boje się że to może być jakiś wirus lub bakteria. Dodam, że ostatnim razem byłam tuż przed tygodniowym przeziębieniem, a teraz znów jestem podziębiona, a dodatkowo mam okres - czy może być to związane z obniżeniem odporności?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza okulisty. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl