Co znaczą te bóle brzucha w ciąży?
Witam mam takie pytanie. Mam wieczorami okropne bol brzucha i dziwne kucie na dole porod wedlog usg mam jutro a wedlug miesiaczki do porodu mam jeszcze dwa tygodnie i nie wiem co to oznacza.. Dzis dziwny uplyw dostalam zolty

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Łagodzenie bólu porodowego - oddychanie, relaks, poród rodzinny
Ból porodowy jest czasem bardzo trudny do zniesienia. Jak sobie z nim poradzić? Sprawdź, jak można naturalnie złagodzić przykre dolegliwości, których doświadcza kobieta rodząca.
Lek. Karolina Meszek
Dzień dobry, ze względu na bliski termin porodu przy występowaniu takich objawów powinna Pani udać się do lekarza i być pod jego stałą kontrolą. Proszę skontaktować się ze swoim ginekologiem lub zgłosić się do szpitala. Pozdrawiam