Co znaczą te bóle napadowe po operacji żołądka?

Bole napadowe 4m po operacji zaladka. Rozp.w trybie ostrego dyz.operacja.Zwezenie dwunastnicy,Wysok.niedroz. przewodu pokar.Odma oplucn.lewostr.-badanie utrudnione przez duza ilosc gazow jelit. Znacznie rozdety zoladek do poziomu powyzej talerza kosci biodrowej wypelniony polplynna trescia.Po stronie praw. w okolicy podzebrowej widoczny niejednorodny obszar orientacyjnie ok.87x43mm ,poszerzonych petli jelita,najpewniej dwunast.z pogrubiona sciana odcinkowa do ok.10m. Brak alkoh.,dieta.Co rob

Witam , nie potrafie odpowiedzieć autorytatywnie , gdyż nie znam zakresu , przebiegu , ani efektu końcowego operacji! Prosze omówić temat z chirurgiem prowadzącym! z.żurawski