Co znaczą te bóle po użądleniu przez trzmiela?

Witam od Kilku dni mam problem dokladnie ponad 2 tygodnie temu użądlił mnie trzmiel od tamtego czasu mam dziwne bole tak jakby w postku bardziej z lewej strony do tego mam dziwne uczucie nacisku z lewej strony pod zebrami i lekki nacisk na szyje ktory przechodzi raz z lewej strony ma prawą . Pracuje na nocną zmiane od 22 do 6 pracuje za granica bylem 3 razy w szpitalu gdyz mialem dziwne kolatanie serca w klinice lekarz powiedzial ze zatrułem watrobe toksynami nie wiem co robic pomocy .

Lek. Tomasz Budlewski

A jaki poziom prób wątrobowych? Konieczna wizyta u lekarza pierwszego kontaktu i diagnostyka . Czy było ekg ?