Co znaczą te objawy po tym leku?

Mam 40 lat i odroku biore xetanor najpierw w dawce 10 potem w dawce 20 a od maja w dawce znów 10 ze wzgledu na wzmozone leki lekarz powiedział ze musimy zejśc z niego i zamienic na inny lek kazala w niedziele i srode nie brac leku. Po tym jak w niedziele go nie wziełam mmój stan sie pogorszy zawroty głowy nudności splatanie totalne ból głowy, nie ustapiło to nawet po wzieciu dawki od poniedziału nie odwazyłam sie nie wziąśc jej w srode nie wiem czy to normalne co sie dzieje i co mam robic bo ja nie funkcjonuje

Xetanor jest lekiem, który z uwagi na krótki okres półtrwania w organizmie bardzo trudno sie odstawia. To czego pani doświadcza to objawy abstynencyjne. Lek ten powinno się odstawiać stopniowo redukując dawki, a nie robiąc przerwy w jego przyjmowaniu.