Co znaczą te pęcherzyki na dłoniach?

Witam serdecznie ! Od kilku lat na dłoniach w okresie właśnie takim wiosennym do końca lata na dłoniach pojawiają mi sie pecherzyki wielkości główki od szpilki wypełnione woda. Potem pękają a skóra w tym miejscu mi schodzi. Nieraz nawet do otwartej rany. W tym roku wyjątkowo nie pojawiły sie pęcherze tylko od razu skóra sie wysuszyla i jest głębokie otarcie. Co to może byc ? Stanowi to duży dyskomfort dla mnie. Będę bardzo wdzięczna za wskazówki, porady jak z tym walczyć . Pozdrawiam !

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza dermatologa i alergologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć