Co znaczą wynik badania mózgu u 30-latki?

Czynnośc podstawowa w okolicach skroniowo-ciemieniowo-potylicznych składa się z fal alfa 10,5-11 Hz ampl.do. 50uV.W okolicach przedczolowo-czolowo-przedskroniowych widoczna jest niskonapięciowa czynność szybką beta. RZ obecna.W zapisie rejestrują się cechy bioelektryczne senność.

Witam!
Jaka była przyczyna skierowania na to badanie? Zapis EEG bez standardowych prób aktywacyjnych (HV i fotostymulacja) mieści się w granicach normy. Badający nie ujawnił co miał na myśli pisząc o cechach bioelektrycznych senności, dlatego po więcej informacji należy się zgłosić do opisującego to badanie.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.