Co znaczą wyniki badań wątroby i jej bóle?

jaka to choroba.mam 39 lat nie pije alkochol w moim życiu to może 10 butelek piwa 5 wódki przez okres 20 lat. miałem bóle w okolicach prawego płata wątroby alat do 200 aspat 480 stało sie tak jak dostałem statyny na przemian z fibratami sortis 40 nogi od bioder tak osłabły że nie mogłem chodzić głowa do postaci czepka pływackiego mnóstwo igieł mięśnie szkieletowe łydki uda pośladki symetryczne bóle oczy w okolicach spojówek odczucie jakby ktoś podpalił, na nogach mięśnie przerzedzają się osłabł

Lek. Tomasz Budlewski

Opis może wskazywqc na działania niepożądane powyzssych leków . Prozę koniecznie udac się do lekarza prowadzącego leczenie sadze ze konieczne jest odstawienie leków powyzszych