Powiększona wątroba, wysokie ciśnienie a wyniki badań enzymów wątrobowych
witam mój mąż ma ały czas bóle w okolicy wątroby robił juz usg brzucha wątroba lekko powiekszona bierze dużo leków na ciśnie ie i kręfgosłup dziś odebrałam wyniki aspat 48 alat 63 i ggtp 21.86 dusi go też w okolicy podgardla co to może by ?

MĘŻCZYZNA, 46 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Podane wyniki badań są podwyższone. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego. Na podstawie całego obrazu klinicznego zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.