Co znaczą wyniki badania krwi u 31-letniego mężczyzny?

Jak interpretować wyniki badań krwi: Obniżony poziom : HGB(13,9), PLT (127,0), LDH (131), żelazo w surowicy(45), Podwyższony poziom: PDW (19,5) Mężczyzna lat 31

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest zapoznanie się ze wszystkimi wynikami aby móc się coś wypowiedzieć. proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego.

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.