Co znaczą wyniki badania na poziom przeciwciał ospy?

Dzień Dobry, Kilka dni temu zrobiłam badania na poziom przeciwciał ospy. Mój wynik IgG Wartość - 8,718 ; Jednostka - NTU. Norma Wynik ujemny : poniżej 9, wynik niejednoznaczny: 9-11, wynik dodatni : powyżej 11. Czy przy takim wyniku powinnam się dodatkowo zaszczepić przed planowaną ciążą? Nie byłam nigdy chora na ospę. Zależy mi na szybkim rozpoczęciu starań o dziecko, a po szczepionce trzeba odczekać 3 miesiące.

Lek. Katarzyna Szymczak

Wynik wskazuje że nie chorowała Pani na ospę i powinna się zaszczepić.
Pozdrawiam