Co znaczą wyniki krwi u 23-latki?

Witam Mam pytanie odnosnie wynikow. Moj lekarz rodzinny twierdzi, ze taka Moja uroda nie kierujac mnie na zadne dodatkowe badania. Od ponad pół roku utrzymuja sie nastepujace wyniki plytki krwii 171 granica od 182-369. PDW 17 fl granica od 9.8-16.2. P LCR 50.2 % granica od 19-47 %. MPV 12.9 granica od 9.6 do 12.6 fl. PCT- w normie. Prosze o pomoc.

Pytanie zasadnicze czy występują jakiekolwiek niepokojące objawy. Wyniki nie budzą zastrzeżeń, można robić kontrolną morfologię raz na 3 mce, ew. może Pani pójść do hematologa na konsultację.