Co znaczy bardzo rosnący brzuch?

Od kilku już lat mam problem z brzuchem. Od jakiegoś czasu stało się to bardziej uciążliwe. Po wyproznieniu mój brzuch gwałtownie się powiększa i wygląda jak u kobiety w ok. piatym miesiącu ciąży. Miałam robiona gastroskopie i kolonoskopie, która niczego po niewielkimi zaczerwieniami nie wykazała. Lekarz stwierdził, że to " syndrom wzdetego brzucha". Dodam, że czasem przy takim mocnym wzięciu miałam ból pomiędzy konczacymi się że żebrami. Pomocy! Martwi mnie bardzo rosnący ciągle brzuch.

Lek. Katarzyna Szymczak

Konieczna jeszcze kontrola u ginekologa i wykluczenie chorób narządów płciowych.
Pozdrawiam