Co znaczy ból małego palca?

Pomocy. Obudziłam sie o 4 nad ranem z ogromnym bólem małego palca u lewej ręki. Ból był nie do wytrzymania. Patrzyłam czy nic mnie nie ugryzło ale nie ma śladów. Po kilku minutach ból przeniósł sie na palec obok i też boli. Opłukałam wodą ręce ale dalej boli. W lewej ręce bolą mnie 3 ostatnie palce a w prawej ten mały ostatni palec. Co sie dzieje? Nigdzie nie uderzyłam ani palce mi nie zdretwiały

Witam serdecznie,

Proszę udać się do lekarza rodzinnego lub do Nocnej i Świątecznej Pomocy Lekarskie, w przypadku weekendu, nocy czy świąt.

Pozdrawiam.