Co znaczy brązowa narośl w 11. tygodniu ciąży?

Witam! Mam 23 lata i jestem w 11 tygodniu ciąży. Od dziecka na lewym sutku miałam tak jakby "narośl skórną" dość sporą tego samego koloru co sutek. Teraz gdy jestem w ciąży ta narośl zrobiła się ciemno brązowa i boli. Co to może być ??

Witaminy w ciąży

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez obejrzenia zmiany ciężko postawić diagnozę, sugeruję pokazać zmianę ginekologowi na kolejnej wizycie.
Pozdrawiam