Co może oznaczać brązowa plama na piersi?

Dzień dobry. Mam dziwną brązową plamę na piersi, na około sutka. Plama nie jest symetryczne w dodatku sutek jest tego samego koloru. Piersi się odrzucają pod tym kątem. Dodam tak, że mam niskie ciśnienie i wysoki puls.

Witam niestety bez obejrzenia zmiany nik nie jest w stanie postawić diagnozy. Proszę udać się do ginekologa lub dermatologa i po badaniu lekarz zdiagnozuje zmianę.