Co oznacza brązowa plama na wewnętrznej stronie łokcia?

Dzień dobry , od okolo poł roku mam na wewnetrznej stronie zgięcia łokcia brązową plame ktora czasamo staje sie czerwona piecze boli, wyskakują drobne wypryski co kilka dni ktore po paru godzinach lub nocy same znikają i plama nadal pozostaje ciemno brazowa, bylam juz u dwóch lekrzy żaden nic nie pomogl plama jak była tak jest prosze o pomoc :(((

Jedną z możliwości jest rumień trwały, inną - przewlekły wyprysk, a ponadto jeszcze co najmniej 10 różnych innych. Należy kontynuować diagnostykę aż do postawienia rozpoznania.