Czerwona plama na wewnętrznej stronie zgięcia łokcia

Witam, Marcin z tej strony. Mam 26 lat i na zgięciu lokcia od wewnetrznej strony pojawiła się czerwona plama o średnicy 2-3 cm. Skora w tym miejscu jest lekko wymuszona i minimalnie spekana oraz lekko piecze przy kontakcie z woda, mydłem. Obecnie mieszkam w Walii i nie mam za bardzo jak skontaktować się z lekarzem. W Polsce będę dopiero w styczniu. Wybieram się na badania alergologiczne bo mam pewne obawy. Czym to smarowac albo jak poradzić sobie z ta plama domowym sposobem? Pozdrawiam

Renata GrzechociĹska

Witam.
Bez klinicznej oceny zmiany trudno cokolwiek jest zalecić. Konieczna jest wizyta u dermatologa.
Pozdrawiam

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

Można skorzystać z wizyty u lekarza tam gdzie Pan przebywa na miejscu.