Czerwona plama na policzku u dziecka

Moja półtoraroczna córka ma na policzku czerwoną plamę raz jest bardziej raz mniej widoczna po nocy czasem wcale jej nie widac jest to kilka krostek i czerwona plama wokół nich plama utrzymuje sie od około 2 miesiecy raz jest raz znika poczatkowo myslalam ze to od kremu sopelek ale krem zmienilismy a plama nadal jest nie wiem co z nia robic probowałam natluszczac ale bez efektu zaczerwienie jest nadal co robic i od czego to moze byc....

Renata GrzechociĹska

Trudno postawić przybliżoną diagnozę bez obejrzenia zmiany, dlatego proponuję udać się z dzieckiem do pediatry lub dermatologa.