Co znaczy drętwienie po złamaniu trzonu kości śródstopia?

Witam dzis mija 5 tydzien od złamania trzonu V kosci srodstopia z przemieszczeniem.Zastosowano repozycje i stabilizacje odłamów drutami "K" Dotąd wszystko było ok. Po 2 minutach chodzenia o kulach noga strasznie sinieje i drętwieje czy powinienem udać sie do szpitala. Dodam że druty usuwamy dopiero za 11 dni.Proszę bardzo o radę.

Lek. Tomasz Budlewski

Tak powinien sie Pan udac do szpitala , po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.