Co znaczy drętwienie ręki i barku?
Witam , od wtorku zmagam się z drętwieniem lewej ręki oraz barku po trzech dniach zaczęła drętwieć prawa ręka i nogi w miejscu nad kolanami uczucie mrówek poszłam do lekarza zlecił RTG czekam na wyniki . Dziś dolegliwości ustepily ale zauwazylam że jakbym czuła. Mrówki w brodzie i lewej stronie policzka...jestem straszna panikarą bardzo się boje proszę o jakieś wskazowki ... Naczytałam się o stwardnieniu rozsisnym i Gizie mózgi . Moje życie zamieniło się w strach

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Witam!
Niech Pani zmieni tematykę swojej lektury! Przy tak dużym nastawieniu hipochondrycznym będzie Pani robiła setki badań i ich ujemne wyniki tylko na chwilę dadzą ulgę w lęku przed ciężką chorobą. Psychoterapeuta o odpowiednie techniki psychoterapii!
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.