Co znaczy endometrium o takich wymiarach?

Proszę mi odpowiedzieć co oznacza moje endometrium jednorodne o wymiarach 1,4 mm? Dodam że stosuje Limetic po którym mam non stop plamienia . Ciągle muszę mieć podpaske. O czym świadczy moje endometrium? Proszę o szybką odpowiedź

Taka grubość endometrium jest typowa przy stosowaniu antykoncepcji hormonalnej. Jeśli będzie Pani plamiła przy kolejnym opakowaniu, należało by pomyśleć o korekcji dawki.