Wynik USG a zmiana grubości endometrium

Witam. Mam pytanie. Porównywałam wyniki usg pochwy i grubość endometrium (endo. Thickness) spadło mi z 10.62 na 3.26 mm. Czy to normalne? W obu przypadkach byłam parę dni przed miesiączką tylko w pierwszym byłam przed rozpoczęciem antykoncepcji a w drugim już w trakcie (tydzień bez plastra). Serdecznie dziękuję za odpowiedź.

Aleksander Ropielewski

Jest to efekt stosowania antykoncepcji hormonalnrj i nie budzi niepokoju.