Co znaczy Fragmenta ovi Hbd circa 10 partim necroticantes?

Proszę mi przetłumaczyć wynik z badania histopatologicznego.Fragmenta ovi Hbd circa 10 partim necroticantes.Fragmenta endometrii hypersecretivi cum effectu Arias-Stella et fragmenta deciduae cum inflammatione purulenta acuta et thrombosi vasorum.Dziękuję bardzo

Lek. Tomasz Budlewski

opis wskazuje iż przyczyną poronienia mogła być infekcja, poza tym opisywane są obecne zakrzepy naczyniowe oraz obecność błon płodowych około 10 tygodnia ciąży. konieczna wizyta u lekarza ginekologa i ustalenie dalszego postępowania.