Co znaczy lekki ucisk pod żuchwą?

Witam od 3 tygodni mam lekki uczycie ucisku pod żuchwą zaraz pod nią blisko kości i czasami ale bardzo zadko przy uszach, ucisk jest przewaznie rano po przebudzeniu sie pozniej przechodzi. Do tego czasami takie jakies dziwne lekko wykrecające uczucie czasami jak sie napije czegos cieplego czy przełkne jakas kanapke np ale tylko pierwsze przelkniecie pozniej juz nic nie czuje. Lekarz przepial na 10 dni leki przeciwzapalne ale raczej nic nie pomoglo. Co to moze byc ? Infekcja bakteryjna moze ?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest się wypowiedzieć. Proponuje udac się do lekarza pierwszego kontaktu ponownie. Być może to powiększony węzeł chłonny