Co powoduje uczucie ucisku pod żuchwą?

Witam. Mam objawy ze jak wstane czasami dlugo czasami krocej mam uczucie ucisku pod żuchwą czasami ale zadko bardzo nawet w okolicach ucha ponizej skroni plus takie dziwne uczucie w jamie ustnej jak pije np kawe czy wezme pierwszy kęs czegoś np kanapki bo drugi kęs juz normalnie przelykam. Plus takie lekkie jakby osłabienie części żuchwowej nie zawsze. Lekarz dal tabletki przeciwzapalne na 10 dni ale nie pomoglo mam to juz 3 tydzień. Co to moze byc grzybica ? Zapalenie bakteryjne ?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby moc sie wypowiedziec konieczne jest badanie lekarskie . Proponuje ponownie udac sie do lekarza rodzinnego.