Co znaczy mój wynik badania głowy?

co znaczy taki wymik badań :w tylnej części płata ciemieniowego prawego obszar malacyjny płynowy otoczony blizną glejową

wyrywkowy opis badania nie pozwala na interpretację badania ; Zapraszam na konsultację neurologiczną Najważniejsza ocena objawów , ocena sprawności i stanu ogólnego Pacjenta, obciążeń zdrowotnych, trybu życia, nastroju... wyników badań, leczenia etc... Pozdrawiam i zapraszam