Co znaczy moje badanie głowy?

Co to znaczy ; niejednorodne drobne obszary o obniżonej densyjnosci zlokalizowane w placie potylicznym na granicy z ciemieniowy,po stronie prawej większy o orientacyjnym wym.8x9 mm po stronie lewej 4x5 mm. Do tego w prawym oku mam astygmatyzm i częste bóle tego oka co promieniuje na całą głowę. Dziewczyna 18 lat

Opis MRI do interpretacji klinicznej, do pełnej konsultacji neurologicznej z dokumentacją badań i historią leczenia ; Konieczna pełna ocena stanu zdrowia i sprawności pacjenta, schorzeń współistniejących; Pozdrawiam i zapraszam