Czy uraz głowy mógł spowodować degenerację siatkówki?

Dzień Dobry. Czy uraz głowy (w okolicy łuku brwiowego) mógł spowodować degenerację siatkówki?

Jaki uraz??? Co mówi OKULISTA ?? do interpretacji klinicznej . Konieczna pełna konsultacja, wywiad, badanie neurologiczne, analiza dotychczasowych wyników badań. Ważna ocena stanu ogólnego, nastroju, trybu życia, pracy, sprawności etc
Pozdrawiam i zapraszam