Co oznacza trzaskanie kości podczas poruszania głową?

Dzien Dobry podczas poruszania głowa słyszę trzeskanie kośćmi w głowie co to moze byc

Raczej "trzeszczenia" przy skrętach, ruchach głowy; do interpretacji klinicznej . stan funkcjonalny , fizyczny i psychiczny, Konieczna pełna konsultacja, wywiad, badanie neurologiczne, analiza dotychczasowych wyników badań. Ważna ocena stanu ogólnego, nastroju, trybu życia, pracy, sprawności etc Pozdrawiam i zapraszam